Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabici w szlak Jana III

Utworzony przez GERDA Trzeszkowice, 10 grudnia 2014 r. o 20:11
no właśnie ile Piaski dołożyły już do Sobieskiego a ile fizycznie otrzymały ? (mowa o prawdziwych inwestycjach a nie o szkoleniach czy wyjazdach dla trenerów g..no wartych) bo mam wrażenie że nikt takiego bilansu nie robił i te dofinansowania to jedno wielkie ściemnianie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydatki związane ze szlakiem i jego działalności powinny ujrzeć światło dzienne ! Ludzie muszą widzieć jak się wydaje pieniądze "na rozwój" :) hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie ile Piaski dołożyły już do Sobieskiego a ile fizycznie otrzymały ? (mowa o prawdziwych inwestycjach a nie o szkoleniach czy wyjazdach dla trenerów g..no wartych) bo mam wrażenie że nikt takiego bilansu nie robił i te dofinansowania to jedno wielkie ściemnianie 
Czy w Piaskach znajdzie się jeden odważny radny i zapyta się czy jesteśmy na plusie czy dokładamy do tych głupot?  bo ja zamiast naciąganej historii okraszonej imprezami wolałbym przydomową oczyszczalnie ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile "urząd certyfikacji" :) w Piaskach wydał już swoich bezcennych certyfikatów ??? dużo tam już wniosków do was wpłynęło ? ...bo tłuste pensyjki się bierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym całym projektem zarządza niejaki Łukasz Reszka - radny powiatowy PiS- trzeba go pilnie rozliczyć i z kasy i z działań i z obietnic
Szlak uciech dla urzędników, nie mi innych przykładów ani dobrych praktyk działania tej nijakiej organizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytać sprawozdania tej organizacji i tam jest to napisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jaki pasztet dzieje się w Spiczynie ! "nowy wójt w Spiczynie" temat gorący jak żaden inny  ludzie przejrzeli na oczy na forum Łęczna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jaki pasztet dzieje się w Spiczynie ! "nowy wójt w Spiczynie" temat gorący jak żaden inny  ludzie przejrzeli na oczy na forum Łęczna 
Jednemu pieniaczowi zdaje się, że przejrzał na oczy :lol: Sam jeden w kwestii szlaku wypisuje głupoty na tamtym forum, podszywając się pod różne osoby. Sprawdzone.   Inna sprawa, że tamten wątek obsmarowuje chyba już każdego w gminie jak tylko się da. Żenada. Ludzka zazdrość, to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedz ile tych swoich certyfikatów ludziom wcisnąłeś :D bo ludzie mają gdzieś te wasze znaczki  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bicie piany ta cała inicjatywa, córka straciła tylko czas i pieniądze  patrząc na to co chcą finansować myślę że to niepoważni ludzie tam zasiadają albo partyjne układy. Odradzam jakąkolwiek współpracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedz ile tych swoich certyfikatów ludziom wcisnąłeś :D bo ludzie mają gdzieś te wasze znaczki  
Dzisiaj przypadkowo rozmawiałem z człowiekiem który może posługiwać się certyfikatem, zapytałem czego tego nie robi odpowiedział że cytuję "wcisnęli mi to guuwno"  ten certyfikat w niczym nie pomaga ! jest owocem kosztownych fantazji biurokratów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele haseł a żadnych konkretów ! Byłam na jednym takim szkoleniu można trochę się pośmiać, popić, ogólnie jest przyjemnie ale na konkretne działania to się nie przekłada. Wszystkie założenia tej całej marki są wyssane z palca ! Najśmieszniejsze jest to jak prowadzący narzekają na wszechobecną biurokrację a sami stworzyli hiperbiurokrację 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na forum w Łęcznej można przeczytać co nie co o |Szlaku Jana III Sobieskiego  temat NOWY WÓJT W SPICZYNIE polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utrzymujemy tylko administrację tego patriotycznego pomysłu, ci co decydują komu dać już wiedzą jak zrobić żeby nikomu nie dać :( mądry szwajcar po szkodzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe że oni k..rwa biorą pieniądze? wiadomo juz że ten jałowy projekt zakończył się klęską i przepuszczeniem całej kasy a tu słyszę że oni jeszcze pałętają się po urzędzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To typowa synekura PSL- specjalistów od biurokracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...